ماساژ خانوم

( ماساژ بانوان )

ماساژ در منزل یک تفریح نیست ، بلکه راهی برای رسیدن به آرامشی است که همه به آن احتیاج دارند . از جمله فواید ماساژ در خانه می توان به افزایش اعتماد به نفس، افزایش تمرکز و قدر تفکر، تقویت سیستم عصبی، تسکین دردها، و…را نام برد. اکثر بانوان به علت کار در منزل و شغل های پشت میز نشینی دچار درد های عضلانی و موضعی هستند .این درد ها و خستگی ناشی از کار زیاد ، خود به خود از بین نمیروند، شما میتوانید با ماساژ در خانه این درد ها را به راحتی برطرف کنید . توجه داشته باشید ماساژ برای زنان باردار بسیار مهم است . شما میتوانید با سفارش ماساژ در منزل خود به آرامش و قوای کامل بدنی خود برسید . با گرفتن ماساژ در خانه ی خود میتوانید علاوه بر صرفه جویی در وقت و انرژی به آرامش بیشتر و نتیجه ی بهتری برسید ، فضای خانه آشنا است و در کل شما حس راحتی ، آرامش و ... بیشتری در خانه ی خود دارید .

 

آموزش ماساژ بدن زن

آموزش ماساژ بدن زن باید چگونه باشد ؟ این سوال را علاقه مندان به ماساژ بسیار در شبکه های مجازی و سایت های پرسش و پاسخ مطرح می نمایند.در این مقاله قصد داریم به نکاتی در مورد اموزش ماساژ بدن زن ها اشاره کنیم.برای آنکه بتوانید تکنیک های ماساژ زن را به آسانی یاد بگیرید و آموزش ماساژ بدن زن را شروع کنید

ماساژ برای لاغری

آموزش نحوه ماساژ برای لاغری

لاغری و حفظ تناسب اندام، یکی از مسائلی است که امروزه در میان افراد جامعه به ویژه بانوان تبدیل به یک دغدغه اصلی شده است. برای بسیاری از افراد، لاغری و رسیدن به تناسب اندام یک رویا محسوب می‌شود. راه‌های گوناگونی از جمله رژیم غذایی، استفاده از قرص‌های لاغری، عمل‌های زیبایی و صدها روش دیگر برای لاغری وجود دارد. بیش‌تر افراد تمایل به گرفتن رژیم‎‌های غذایی سخت و طاقت‌فرسا دارند اما می‌دانیم که یک روش نمی‌تواند ما را به نتیجه دلخواه و مورد نظر خود برساند. ما در این مقاله می‌خواهیم یکی از متفاوت‌ترین راه‌های رسیدن به تناسب اندام، یعنی ماساژ برای لاغری را به شما معرفی می‌کنیم.

ماساژ مادران باردار

ماساژ مادران باردار

بارداری یکی از شیرین‌ترین دورانی است که یک زن در زندگی خود تجربه می‌کند. مادران در این دوران با تغییرات قابل توجهی از نظر فیزیکی، حسی و احساسی مواجه می‌شوند.

به عبارت بهتر، گذشت هر هفته از بارداری تغییرات و تکامل‌های جدیدی را در بدن مادر رقم می‌زند و شما می‌توانید با طی کردن هر هفته منتظر تحولات هر چند اندک در بدن خود باشید. با توجه به اینکه نوزاد هر روز در حال رشد است از این‌رو انرژی و مواد مغذی موردنیاز خود را از بدن مادر دریافت می‌کند.

درباره ما

سایت "ماساژ در خانه "با کادری مجرب , متخصص و آموزش دیده و دارای مجوز قانونی خدمات با حرفه ای ترین ماساژور های خانم و آقا همواره در خانه و محل کار همراه شماست  .

مطالب ویژه

آخرین مطالب

طراحی شده توسط تیم دیتادیزاین