( ماساژ آقایان )

ماساژ در منزل یک تفریح نیست ، بلکه راهی برای رسیدن به آرامشی است که همه به آن احتیاج دارند . از جمله فواید ماساژ در خانه می توان به افزایش اعتماد به نفس، افزایش تمرکز و قدر تفکر، تقویت سیستم عصبی، تسکین دردها، و…را نام برد. اکثر آقایان به علت کار های بدنی سخت و یا پشت میز نشینی دچار درد های موضعی و گره های عضلانی میشوند . شما میتوانید با سفارش ماساژ در منزل خود به آرامش و قوای کامل بدنی خود برسید . با گرفتن ماساژ در خانه ی خود میتوانید علاوه بر صرفه جویی در وقت و انرژی به آرامش بیشتر و نتیجه ی بهتری برسید ، فضای خانه آشنا است و در کل شما حس راحتی ، آرامش و ... بیشتری در خانه ی خود دارید .

 

آموزش ماساژ آقایان در چهار مرحله

در پایان روز کاری همسرتان وارد خانه می‌شود و در حال که با یک دستش کمرش را گرفته با شما احوال پرسی می‌کند. اینجاست که این مقاله آموزش ماساژ آقایان به کارتان می‌آید! تا انتها نکات آموزش ماساژ آقایان را دنبال کنید تا بتوانید خودتان در خانه همسرتان را ماساژ دهید و آرامش را به او هدیه دهید.

درمان آرتروز

درمان آرتروز با ماساژ

مزایای درمانی ماساژ متنوع است اما آیا می‌توان با ماساژ درد ناشی از آرتروز را کاهش داد؟ در ادامه به روش‌های تایید شده و آنچه باید درباره درمان آرتروز با ماساژ بدانید اشاره می‌شود.

یکی از بیمارانی که از درد آرتروز رنج می‌برد تاکتیک خود در مواجه با درد و استرس ناشی از آن را ماساژ معرفی می‌کند. او می‌گوید: «من در مواقعی که دچار کشیدگی عضله می‌شدم از ماساژ برای بهبود استفاده می‌کردم». این بیمار که کارمند بانک است و از آرتروز روماتوئید رنج می‌برد اظهار می‌کند ماساژ موجب ایجاد حس آرامش در مواقع درد می‌شود.

درمان گره عضلانی

گره عضلانی

گره‌ عضلانی یا همان نقاط ماشه‌ای، در واقع به رشته‌هایی به شکل طناب گفته می‌شود که در اثر چسبندگی فیبرهای عمقی عضلات شکل می‌گیرند. اگر بخواهیم تعریف مناسب‌تری از گره عضلانی داشته باشیم؛ می‌توان گفت گره عضلانی همان مناطق سخت و حساس عضلات هستند که حتی در مواقعی که عضله در شرایط استراحت به سر می‌برد، سخت و منقبض می‌شوند.

درباره ما

سایت "ماساژ در خانه "با کادری مجرب , متخصص و آموزش دیده و دارای مجوز قانونی خدمات با حرفه ای ترین ماساژور های خانم و آقا همواره در خانه و محل کار همراه شماست  .

مطالب ویژه

آخرین مطالب

طراحی شده توسط تیم دیتادیزاین